Teatr Za Jeden Uśmiech

TEATR ZA JEDEN UŚMIECH

Obsadę  „Teatru za Jeden Uśmiech” tworzą zarówno aktorzy, jak i konferansjerzy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym oraz pedagodzy pracujący z dziećmi i młodzieżą. Działając na rynku artystycznym od kilkunastu lat, organizują widowiska teatralne, festyny, imprezy plenerowe oraz  festiwale piosenek dla dzieci.

Atutem spektakli „Teatru za Jeden Uśmiech” jest ich interaktywny charakter, co oznacza, że widownia bierze czynny udział w przedstawieniu, prezentując przy tym innym uczestnikom, swoje możliwości aktorskie oraz wokalne.

Zabierając dzieci na te kilka chwil do baśniowego świata, w którym wszystko może się zdarzyć, aktorzy  sprawiają, że na buziach najmłodszej widowni maluje się uśmiech i radość.

Od 2013 roku przekazujemy dla Teatru darowizny na cele związane z organizacją widowisk artystycznych dla dzieci chorych i niepełnosprawnych przebywających w szpitalach i ośrodkach takich jak: Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu, Gliwickie Centrum Medyczne, czy Gliwicki Ośrodek Adaptacyjno-Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej.