Możesz pomagać nie wychodząc z domu

Kup cegiełkę charytatywną

Do dokonania wpłaty wystarczy posiadanie rachunku bankowego, karty kredytowej lub telefonu komórkowego.

Wszystkie wpłaty obsługiwane są za pomocą systemu płatności DotPay.

10 zl

15 zł

20 zł

50 zł

FAQ

Odpowiadamy na pytania

Pomaganie jest dziecinnie proste !

W zakładkach obok przedstawiamy podstawowe zagadnienia na temat cegiełki charytatywnej. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu.

Czym jest cegiełka charytatywna ?

Cegiełki są symbolicznym przedstawieniem pomocy w budowaniu mostu dla potrzebujących do poprawy jakości życia, nauki i rozwoju. Przygotowane przez nas cegiełki o wartości 10, 15, 20 oraz 50 złotych można po zakupie odebrać w formie drukowanej z siedziby fundacji. Prosimy o kontakt aby ustalić szczegóły odbioru.

Na jaki cel trafiają środki za zakup cegiełki

Kwota przeznaczona na zakup cegiełki w całości przeznaczona zostaje na realizację celów statutowych „powiatowych dzieci”. Dzięki temu możesz być pewien że każda złotówka to krok w kierunku kolejnego szczerego uśmiechu na twarzy dziecka.

Czy muszę posiadać specjalne konto DotPay ?

Nie. Płatność internetowa realizowana przez DotPay nie wymaga dodatkowej rejestracji czy logowania. System działa we współpracy z większością banków i systemów płatności elektronicznych w kraju.

Czy istnieją inne formy przekazania darowizny ?

Tak. Zakup cegiełki jest jedną z dostępnych form przekazania darowizny. Możesz również dokonać bezpośredniego przelewu środków na konto fundacji lub przeznaczyć swój 1% na organizację OPP podczas rozliczania się z podatku.