W dniu 24.04.2019 odbędzie się kolejna edycja Testu Wiedzy Obywatelskiej OMNIBUS 2019 pod patronatem honorowym Posła do Parlamentu Europejskiego Jerzego Buzka oraz Prezydenta Miasta Piekary Śląskie Sławy Umińskiej-Duraj.

Pomysłodawcą oraz organizatorem tego wydarzenia, które odbywa się każdego roku od 6 lat jest Pan Łukasz Ściebiorowski, Radny Piekar Śląskich oraz wieloletni Przyjaciel Fundacji „Powiatowe Dzieci”. To właśnie Pan Łukasz jest autorem testu, który weryfikuje wiedzę Gimnazjalistów na temat bieżących wydarzeń. Ideą OMNIBUSA  jest zachęcenie Młodzieży do poszerzania wiedzy na temat lokalnej polityki, spraw społecznych oraz działalności Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Poza tytułem OMNIBUSA 2019 do zdobycia jest wiele atrakcyjnych nagród.

Jak co roku, Fundacja Andrzeja S. Piecucha „Powiatowe Dzieci” jest współorganizatorem tego wydarzenia, z czego jesteśmy niezwykle dumni.

Zapraszamy Młodzież do wzięcia udziału w Teście Wiedzy Obywatelskiej !

24 kwietnia 2019 godz. 10:00

Miejska Szkoła Podstawowa nr 13