Po raz kolejny, bo 23 marca 2016 r., aktorzy Teatru za Jeden Uśmiech wystawili dla najmłodszych pacjentów przebywających na oddziałach dziecięcych Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu, spektakl pt: ” Rycerz Bolko z Kociejdziury i Królewna z wieży”,

W wersji Teatru Za Jeden Uśmiech, rycerz Bolko zmaga się z przeciwnościami losu,  usiłując uwolnić z wieży piękną królewnę Matyldę, która wcale nie marzy o walecznym śmiałku, lecz o … Bracie Picie z Holiłudu. Leśny Chochlik zaś, jak przystało na współczesnego kucharza-gwiazdora, gotując rapuje beztrosko. Cała historia kończy się, jak to w baśni bywa happy end’em, a wszystko odbywa się z pomocą najmłodszej widowni.

Nasza fundacja w pełni popierając ten projekt , udzieliła wsparcia finansowego.

Jak dzieci bawiły się na spektaklu, możecie zobaczyć w galerii udostępnionej poniżej. Otrzymaliśmy także podziękowania, którymi również chcemy się pochwalić. Warto także nadmienić, że to dzięki hojności naszych darczyńców, mogliśmy ten projekt wesprzeć. Zachęcamy zatem w dalszym ciągu, do przekazywania nawet najmniejszych kwot na rzecz podopiecznych Fundacji.